poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Gratulacje dla mgr inż. Beaty KrólikowskiejGratulacje dla mgr inż. Beaty Królikowskiej

Mamy zaszczyt poinformować, że na wniosek Komitetu Okręgowego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych z siedzibą w Wieluniu, poparty przez Organizatora Olimpiady – Wydział Inżynierii Lądowej  Politechniki Warszawskiej – Minister Edukacji Narodowej podjął decyzję o wyróżnieniu Medalem Komisji Edukacji Narodowej – nauczycielkę przedmiotów z branży budowlanej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie, opiekunkę olimpijczyków – mgr inż. Beatę Królikowską.

Wyróżnienie wręczone zostało na posiedzeniu Komitetu Głównego OWiUB w dniu 22 listopada 2019- w Warszawie.

Gratulujemy Pani wyróżnienia, a jak bardzo Pani na nie zasłużyła wiemy wszyscy, którzy na co dzień z Panią jesteśmy – uczniowie, nauczyciele, rodzice uczniów.

Widzimy pasję, z jaką angażuje się Pani w pracę z uczniami i jak bardzo jest Pani dla  uczniów synonimem rzetelności i solidności zawodu budowlańca.

Nie przelicza Pani nigdy czasu i wysiłku poświęconego dla uczniów startujących w olimpiadach – czego rezultatem są nasi szkolni – krajowi laureaci olimpiad: Henryk Kukuła, Karolina Karsznia, Mariusz Myszor a także wielu innych uczniów, którzy zajmowali wysokie miejsca w olimpiadach szczebla okręgowego.  Także czasu poświęconego każdemu innemu uczniowi.

Jako koleżanki i koledzy z pracy- możemy zawsze liczyć z Pani strony na pomoc, zaangażowanie, uśmiech i miłe słowo – a to jest bardzo ważne w pracy każdego zespołu nauczycieli.  

W związku ze zbliżającym się Nowym Rokiem życzymy pomyślności, zdrowia i.. nowych wyzwań w wykonywanym przez Panią zawodzie. Szczerze kibicujemy! Powodzenia. 


Skip to content