poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Firmenaufbau – kreatywna lekcja języka niemieckiego zawodowego w technikum logistycznymFirmenaufbau – kreatywna lekcja języka niemieckiego zawodowego w technikum logistycznym

Dlaczego lekcja ma być tylko lekcją, dlaczego wiedza tylko suchą, nudną wiedzą, kiedy można uczyć się i rozwijać kreatywnie. Uczniowie pierwszej klasy technikum logistycznego zgłębiali wiedzę na temat budowy firmy, funkcjonowania jej poszczególnych działów, zadań kompetentnych osób w sposób zdecydowanie integrujący i rozwijający wyobraźnię. Podzieleni na grupy przygotowali materiały i wykonali plakaty na temat pracy czterech działów firmy.

Ten rodzaj zajęć dydaktycznych zdecydowanie przypadł do gustu naszej młodzieży. Za swoją twórczą prace nad projektem zostali odpowiednio ocenieni.