poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Finał XI edycji Olimpiady LogistycznejFinał XI edycji Olimpiady Logistycznej

31. marca 2022 nasza uczennica Aleksandra Iwanetzka z klasy 4 technikum logistycznego reprezentowała naszą szkołę w finale XI edycji Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Ola znalazła się wśród 60 najlepszych uczniów z Polski w zmaganiach tej Olimpiady. Nie zajęła miejsca na podium ale to nie zmienia faktu, że dotarła do finału i posiada ogromną wiedzę z dziedziny logistyki.

Udział w finale to nie tylko rozwiązywanie zadania finałowego ale także udział w ciekawych wykładach: firmy Incora oraz redaktora naczelnego portali Obserwator LogistycznyObserwator Gospodarczy pt. „Wpływ na sytuację gospodarczą zerwania łańcuchów dostaw”.

Nauczycielem przygotowującym Olę do zmagań konkursowych była pani Anna Maciejewska a opiekunem podczas Olimpiady we Wrocławiu Barbara Howis. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Skip to content