poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Finał VII Regionalnego Konkursu Wiedzy o HotelarstwieFinał VII Regionalnego Konkursu Wiedzy o Hotelarstwie

11 marca 2019 roku odbył się finał Konkursu hotelarskiego. Tym razem gościł nas Hotel Double Tree by Hilton w Łodzi.

Do etapu finałowego zakwalifikowały się Patrycja Górka

i Daniela Opacka – uczennice III klasy Technikum Hotelarskiego.

Po części pisemnej młodzież i opiekunowie mogli zwiedzić hotel i zapoznać się z historią tego miejsca.

Mimo, iż dziewczyny nie zakwalifikowały się do etapu praktycznego , była to dla nich bardzo ciekawa lekcja  i miłe doświadczenie.

Opiekunem młodzieży była Jadwiga Kołodziej

Łąkowa 29 to magiczny adres na mapie Łodzi. To właśnie tutaj, na miejscu dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych, obok klubu muzycznego Wytwórnia powstał pierwszy w Polsce hotel marki Double Tree by Hilton. Czterogwiazdkowy obiekt, położony w samym sercu Łodzi, łączy w sobie ducha filmowej tradycji z nowoczesnością i najwyższymi standardami obsługi. Szklana fasada z filmowym kadrem nawiązującym do odrodzenia powojennej kinematografii w Polsce oraz gorące czekoladowe ciasteczko, którym witamy naszych Gości, to dopiero początek

niezapomnianej historii.

Hotel posiada 200 pokoi i  centrum konferencyjne, liczące prawie 5 tysięcy m², składa się z 13 nowocześnie wyposażonych sal oraz 4 odnowionych hal koncertowo-kongresowych. Tylko w DoubleTree by Hilton Łódź, istnieje niepowtarzalna okazja zorganizowania spotkania w dawnej sali kolaudacyjnej Wytwórni Filmów Fabularnych oraz zaproszenia swoich Gości do wynajętej na wyłączność sali kinowej 3D.  Wszystko to sprawia, że hotel DoubleTree by Hilton Łódź jest miejscem wyjątkowym, w którym można zorganizować niemal każde wydarzenie biznesowe.


Skip to content