poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Erasmus+ – Mechanicy, informatycy i ekonomistki też pracująErasmus+ – Mechanicy, informatycy i ekonomistki też pracują

5 lutego 2016 roku panie opiekujące się grupą naszych uczniów odwiedziły kolejne miejsca pracy. Tym razem spotkały się z pracodawcami: Krzysztofa Serwickiego (www.whileloops.it), Szymona Szlaka i Krzysztofa Zakrzewskiego (www.fordstracciari.it), Konrada Długaszewskiego, Kamila Bartoszka (www.mirripcdoctor.it), Karoliny Okoń, Małgorzaty Cichosz, Sylwii Jastrzabek (www.poderesangiuliano.it), Adama Dąbka (www.riparoexpress.it) oraz Wojciecha Bezena (www.swdcomputer.it). W fotogalerii także Ola Łuszkiewicz w miejscu swojej pracy. Jak widać ze zdjęć uczniowie są naprawdę zadowoleni z możliwości zdobywania doświadczenia w firmach zapewniających rzeczywiste warunki pracy właściwe dla nauczanego zawodu o możliwości szlifowania języka już nie wspominając. Możliwość tego typu praktyk daje program Unii Europejskiej Erasmus+, w ramach którego uczniowie wyjechali na mobilność do Bolonii.


Skip to content