poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Eliminacje Szkolne 40. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka NiemieckiegoEliminacje Szkolne 40. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego

Jak co roku uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do uczestnictwa w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Niemieckiego. Zdolni i chętni uczniowie naszej społeczności szkolnej – Sebastian Łuszkiewicz klasa IV technikum budowlanego, Małgorzata Cichosz klasa IV technikum ekonomicznego oraz Tomasz Olszowiak klasa II technikum ekonomicznego podjęli wyzwanie i przystąpili do I etapu Olimpiady. Patronat nad eliminacjami szkolnymi i okręgowymi sprawuje Instytut Filologii Germańskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Naszym uczniom serdecznie dziękujemy za udział w pierwszym etapie,życzymy awansu w dalszej częsci konkursu oraz wygranej.