poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Dziękujemy za udział w akcji sprzątaniaDziękujemy za udział w akcji sprzątania

Jako, że wiosna trwa już „na całego” – zabraliśmy się do posprzątania pozimowych śmieci.

Wyposażeni w worki i rękawice, a także w miotły, grabie, taczki i kosze – do porządków przystąpili uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi szkoły. Część z Nich sprzątała obejście szkoły, a część wyruszyła na sprzątanie okolicy.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich biorących udział w przedsięwzięciu.

Akcja sprzątania to szczytna sprawa, ale pamiętajmy, że przecież każdy z nas powinien odegrać ważną rolę w budowaniu czystego środowiska na co dzień.

Informujemy również, że w ramach prowadzonej w szkole akcji zbierania odpadów (plastikowe nakrętki, makulatura) zarobiliśmy z ich sprzedaży 180 złotych. Kwotę wpłacono na konto Kacpra Laskowskiego, zmagającego się z chorobą nowotworową.
Akcję prowadzi mgr Iwona Kuliga-Kmiecik, nauczycielka chemii. Akcja trwa nadal, zapraszamy do udziału.


Skip to content