poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

„Dobra passa Mariusza Myszora”„Dobra passa Mariusza Myszora”

W dniu 28.03.2017 r. dyrekcja otrzymała informację o bardzo miłej treści z Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Uczeń naszej szkoły Mariusz Myszor z klasy III Technikum Budowlanego zakwalifikował się do ostatniego III etapu IV edycji Olimpiady Budowlanej.

Droga do finału rozpoczęła się dla Mariusza już w listopadzie ubiegłego roku. Pierwsze dwa etapy dobywały się on-line. Platforma dla pierwszego etapu była otwarta do 28.02.2017 r. Do tego czasu uczeń się logował i rozwiązywał 30 zadań testowych jednokrotnego wyboru w czasie 60min. Do kolejnego etapu kwalifikowanych było 120 uczniów.

O wyniku drogą internetową informowany był zarówno uczeń, jak i szkoła. Drugi etap również on-line był trudniejszy polegał na rozwiązaniu 20 zadań testu wielokrotnego wyboru również w czasie 60min. Platforma była dostępna do 26.03.2017 r. Tym razem kwalifikowanych było 60 uczniów. Wynik podobnie, jak w pierwszym etapie otrzymał uczeń oraz szkoła z informacja dodatkową o uczestnictwie w trzecim etapie – finałowym w siedzibie MWSLiT we Wrocławiu, do którego Mariusz się zakwalifikował.

Finał odbędzie się w dniu 04.04.2017 r. w siedzibie uczelni o godz.10.00.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!