poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Darmowe e-booki dla informatyka i nie tylkoDarmowe e-booki dla informatyka i nie tylko

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. W. S. Reymonta w Wieruszowie przy współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi wykupiła dostęp do wybranych publikacji elektronicznych w czytelni on-line IBUK LIBRA.

Serwis IBUK LIBRA to czytelnia online podręczników akademickich i książek naukowych z różnych dziedzin nauki, opublikowanych przez czołowych polskich wydawców (PWN, WNT, Wolters Kluwer Polska ).

Czytelnicy MGBP, po otrzymaniu w bibliotece kodu PIN od dyżurującego bibliotekarza, będą mieli możliwość korzystania z czytelni on-line z komputera domowego. Po zalogowaniu się na osobiste konto My IBUK i wpisaniu kodu, użytkownik uzyska dostęp do zasobów IBUK LIBRA wykupionych przez MGBP w Wieruszowie i konsorcjum bibliotek województwa łódzkiego.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. W. S. Reymonta w Wieruszowie: mgbp-wieruszow.pl

Poniżej przykładowe publikacje dostępne w czytelni elektronicznej IBUK LIBRA.


Skip to content