poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Budowlańcy w finale Ogólnopolskim Olimpiady Budowlanej MWSLITBudowlańcy w finale Ogólnopolskim Olimpiady Budowlanej MWSLIT

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły Mateusz Kaniaklasy III Technikum Budowlanego oraz Natalia Sztukowska z klasy IV Technikum Budowlanego przeszli przez dwa etapy zawodów i zakwalifikowali się do finału ogólnopolskiego Olimpiady Budowlanej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Olimpiada składa się z trzech etapów:

  • I ETAP – wirtualny: polega na rozwiązaniu na platformie konkursowej testu składającego się z 15 pytań jednokrotnego wyboru. Do następnego etapu zakwalifikują się osoby, które udzielą min. 50% poprawnych odpowiedzi. Informację o liczbie zdobytych punktów oraz o czasie wykonanych zadań uczestnik otrzyma po zakończeniu testu, na wskazany przy rejestracji adres mailowy.

Do II etapu przejdzie 120 uczestników z najwyższą liczbą punktów.

  • II ETAP – wirtualny: polega na rozwiązaniu testu składającego się z 20 pytań wielokrotnego wyboru. Do ostatniego, finałowego etapu zakwalifikują się osoby, które udzielą min. 60% poprawnych odpowiedzi. Informację o liczbie zdobytych punktów oraz o czasie wykonanych zadań uczestnik otrzyma po zakończeniu testu na wskazany przy rejestracji adres mailowy.

Zgodnie z regulaminem:

Do III, finałowego etapu przejdzie 60 uczestników z najwyższą liczba punktów. W przypadku uzyskania przez uczestników takiej samej liczby punktów, o przejściu do kolejnego etapu decyduje czas wykonania testu.

Ze względu na sytuację epidemiczną  związaną z COVID-19,  III finałowy etap odbywał się on-line, a obecny odbędzie się w siedzibie Organizatora.

Finał ogólnopolski, odbędzie się dnia 01.04.2022r.

Zwycięzcą Olimpiady zostanie uczestnik, który uzyska największą liczbę punktów w III, finałowym etapie. W przypadku uzyskania przez uczestników tej samej liczby punktów, o zwycięstwie decydować będzie suma punktów uzyskanych przez uczestnika we wszystkich etapach Olimpiady.

Trzymamy kciuki i życzymy osiągnięcia wysokiej pozycji w finale!!!


Skip to content