poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Bądź bezpiecznym pieszym!Bądź bezpiecznym pieszym!

Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie zaprasza na piknik w ramach kampanii edukacyjnej “Bezpieczny Pieszy”. Piknik odbędzie się w niedzielę 15 października 2017 roku, na terenie Ośrodka przy ulicy Sportowej (stadion miejski). 

“W ramach strefy zdrowia zaplanowano miasteczko medyczne, gdzie będzie można dokonać bezpłatnego pomiaru ciśnienia i poziomu glukozy we krwi. Zaplanowano rozmowy z lekarzem, dietetykiem, doradcą żywieniowym oraz fizjoterapeutą. Będzie również możliwość zapisania rodzin do udziału w projekcie promującym zdrowy styl życia oraz objęcie opieką indywidualnego trenera żywieniowego.
W strefie zabawy, w ramach festynu rodzinnego, będą gry i zabawy sprawnościowe, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, modelowanie balonów, kurs zumby, naukę nordic walking i wiele innych.

W oparciu o kampanię edukacyjną “Bezpieczny Pieszy” będą m.in konkursy z zakresu ruchu drogowego, miasteczko ruchu, warsztaty zdrowego żywienia, pokaz udzielania pierwszej pomocy, symulatory WORD z Sieradza, pokaz sprzętu policyjnego, występ DDP z Wieruszowa oraz tor przeszkód.”
Początek wydarzenia o godz. 14.00.

Warto tam być!

Jednocześnie przypominamy, że zbliża się czas, kiedy powroty ze szkoły odbywać się będą  w warunkach atmosferycznych uniemożliwiających dobrą widoczność. Pamiętajcie o elementach odblaskowych na ubraniu!


Skip to content