poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Arek Wdowik – polski trakerArek Wdowik – polski traker

Z przyjemnością informujemy, że na łamach branżowego miesięcznika transportu drogowego i spedycji „Polski Traker” ukazał się wcześniej już prezentowany na stronie internetowej szkoły jak i w lokalnej prasie artykuł o Arku Wdowiku. Arek jest uczniem klasy maturalnej Technikum Mechatronicznego naszej szkoły.

To miłe, że w gazecie obok artykułów o nowoczesnych sposobach zarządzania firmami, rozmowy z Brunonem Blinem – prezydentem Renault Tracks, testach Stralisy i Scanii Streamline, o wręczeniu najważniejszych branżowych nagród, czyli „Track of the Year” i „Van of the Year” – pojawił się nasz artykuł.

Gratulacje dla Arka, że znalazł się w doborowym towarzystwie! No i oczywiście podziękowania dla Redakcji miesięcznika, że poświęciła miejsce i uwagę młodemu pasjonatowi  motoryzacji.

http://www.tugazeta.pl/1,arek-wdowik-spelnia-marzenia,15631.html


Skip to content