poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Angielsko-Niemiecki Konkurs TranslatorskiAngielsko-Niemiecki Konkurs Translatorski

14 grudnia w Naszej Szkole odbył się angielsko-niemiecki konkurs translatorski  „Opowieść Wigilijna”. Konkurs został przeprowadzony  przez nauczycielkę języka niemieckiego Izabelę Moska oraz języka angielskiego Katarzynę Joniak. Uczniowie biorący udział w konkursie doskonalili swoje umiejętności  translatorskie tłumacząc tekst „Opowieści Wigilijnej” Charlesa Dickensa.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce Natalia Piwowar klasa 3 Ti

II miejsce Tomasz Olszowiak klasa 2 Tlek

III miejsce Hubert Grądowy klasa 3 Ti

Gratulujemy Zwycięzcom i dziękujemy Wszystkim Uczniom ZSP im.Stanisława Staszica za udział w konkursie!


Skip to content