poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Angielsko-Niemiecki Konkurs Translatorski – zaproszenie do udziałuAngielsko-Niemiecki Konkurs Translatorski – zaproszenie do udziału

“OPOWIEŚCI Z NARNII
– LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA”
C.L.LEWISA

Zapraszamy wszystkich uczniów Naszej Szkoły do wzięcia udziału w

ANGIELSKO-  NIEMIECKIM  KONKURSIE TRANSLATORSKIM
OPOWIEŚCI Z NARNII – LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFAC.L.LEWISA,

który odbędzie się w dniu 10 grudnia o godzinie 8:55 na sali konferencyjnej PZP. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do nauczycielek języków obcych: Izabeli Moska lub Katarzyny Joniak.

Mamy nadzieję ,że podczas tłumaczenia tekstu uczniowie nie tylko będą mogli doskonalić swoje umiejętności lingwistyczne, ale również poczują magiczny zimowy klimat zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia.

„…- Ależ to zupełnie przypomina gałęzie drzew! – wykrzyknęła i nagle zauważyła jakieś światło. I to wcale nie kilkanaście centymetrów przed sobą, tam gdzie powinna być tylna ściana szafy, lecz w oddali. W chwilę później zdała sobie sprawę, że stoi pośrodku lasu, jest noc, pod nogami ma najprawdziwszy śnieg, którego płatki wirują w powietrzu.(…)”


Skip to content