poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Aleksandra Iwanetzka w finale Olimpiady LogistycznejAleksandra Iwanetzka w finale Olimpiady Logistycznej

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczennica IV klasy Technikum Logistycznego Aleksandra Iwanetzka  zakwalifikowała się do finału XI edycji  Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Drogę do finału poprzedzały 2 etapy .

 I etap polegał na rozwiązaniu na platformie konkursowej testu składającego się z 15 pytań jednokrotnego wyboru.

 Do II etapu przeszło 120 uczestników z najwyższą liczba punktów z całej Polski.

Do III, finałowego etapu przeszło 60 uczestników z najwyższą liczbą punktów .

III ETAP (FINAŁ) – odbędzie się 31 marca 2022r. w siedzibie MWSLiT.

Zwycięzcą Olimpiady zostanie uczestnik, który uzyska najwyż1szą liczbę punktów w III, finałowym etapie. W przypadku uzyskania przez uczestników tej samej liczby punktów, o zwycięstwie decydować będzie suma punktów uzyskanych przez uczestnika we wszystkich etapach Olimpiady.

Celem Olimpiady jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowania logistyką oraz pogłębianie wiedzy i umiejętności z obszaru logistyki, a także wyłonienie najbardziej uzdolnionych uczniów, posiadających potencjał do pracy w zawodzie logistyka.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w finale!!!


Skip to content