poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Akcja Honorowego KrwiodawstwaAkcja Honorowego Krwiodawstwa

25 września 2014 roku odbyła się w naszej szkole kolejna akcja honorowego krwiodawstwa. Zarejestrowano 41 osób, 33 osoby oddały krew.

Oto one: Ewa Trafarska (pracownik administracji szkoły), Mateusz Żurek, Damian Wdowik, Tomasz Gabas, Jakub Syguła, Fabian Dziura, Patrycja Bigos, Julita Wójciak, Robert Florczak, Magdalena Biegańska, Bartłomiej Choczaj, Marcin Sularz, Wojciech Michowski, Patryk Kaleta, Jakub Hojeński, Kamil Mączka, Bartosz Górka, Piotr Kubica, Piotr Rył, Marta Pawlaczyk, Sylwia Puswalska, Justyna Gatkowska, Maciej Saturski, Jakub Kania, Klaudia Karsznia, Klaudia Małecka, Kinga Kudra, Marek Gielniak, Przemysław Jeziorny, Łukasz Rzeźnik, Marta Kukuła, Robert Gruszka (nauczyciel w.f.). Serdeczne podziękowania dla Pań obsługujących akcję ze Stacji Krwiodawstwa w Wieluniu. Podziękowania dla uczestników akcji za odwagę, poczucie humoru i kulturę zachowania. Miło jest razem z Wami uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu. Krótkie filmiki z akcji – do obejrzenia na naszym facebooku, zapraszamy.


Skip to content