poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Akcja charytatywna Hufca Pracy w Wieruszowie – dla Wojtusia z GalewicAkcja charytatywna Hufca Pracy w Wieruszowie – dla Wojtusia z Galewic

Hufiec Pracy 5-20 w Wieruszowie zakończył kolejny etap akcji charytatywnej na rzecz chorego Wojtusia, zbierania plastikowych  nakrętek.
Młodzież hufca aktywnie  angażuje się w akcje charytatywną mającą na celu zebranie środków finansowych na pomoc w leczeniu małego Wojtka – mieszkańca powiatu Wieruszowskiego zmagającego się z ciężką chorobą. Akcja zbierania pieniędzy trwa już od dłuższego czasu i młodzież angażuję się w nią za pomocą wielu form (zbiórka nakrętek, zbiórka makulatury, aktywny udział w licytacjach). Pomimo trudnego czasu w jakim się wszyscy znajdujemy uczniowie nie ustają w staraniach by pomóc w zbieraniu środków na leczenie chłopca.
https://www.siepomaga.pl/wojtus?fbclid=IwAR2VHXpIwhngGuOlGdbTicOOpl1uivcE4df7Fq13E-3H85b4vB-bmcRGXAE  

Udział uczniów w akcji charytatywnej pokazuje, że młodzież zdaje sobie sprawę z tego jak ważne w czasie trwania pandemii jest dbanie o zdrowie swoje i swoich najbliższych, ale nie zapomina o pomocy tym, którzy tego najbardziej potrzebują.


Skip to content