poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Akcja budowy mostu rowerowego w BolesławcuAkcja budowy mostu rowerowego w Bolesławcu

Absolwent naszej szkoły Sebastian Gwiazdowski zaprasza społeczność naszej szkoły do wsparcia akcji budowy mostu rowerowego w Bolesławcu.

Sebastian jest triatlonistą (rower, bieg, pływanie) i zaszczepił miłość do tej dyscypliny sportu wielu mieszkańcom naszego powiatu i co najważniejsze – naszej szkoły. Jedną z form finansowania budowy jest zaproszenie uczniów naszej szkoły (i nie tylko naszej) do Kina Słońce na prelekcję filmu „Ze wszystkich sił”. Sebastian proponuje cenę za bilet 10 zł. Pomożemy Mu? To ambitny, pozytywnie zakręcony człowiek i jest w Nim siła walki o spełnianie marzeń.

Oczywiście jeżeli będziecie chętni do obejrzenia filmu – poprosimy dyrekcję szkoły o umożliwienie wyjścia do kina w ramach godzin lekcyjnych.

A oto recenzja filmu: www.film.gildia.pl/fil…/de-toutes-nos-forces/recenzja

i zwiastun:

Porozmawiajcie o tym z rodzicami i wspólnie pomóżmy.


Skip to content