Rok szkolny 2013/2014

tenis

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

Autor: M.Walacik i R.Gruszka  Data: Środa, 27 listopada 2013

W dniu 19.11.2013 r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt. Do zawodów przystąpiło 8 dziewcząt:

- Gottfryd Anna kl. II d

Zawody rozgrywane były w dwóch grupach systemem "każdy z każdym". Do finału przechodziły dwa pierwsze miejsca z grupy. W finale grały 4 uczennice zajmując miejsca:

1. Stępień Daria - I miejsce
2. Olbrych Magdalena - II miejsce
3. Górecka Monika - III miejsce
4. Bezen Wioleta - IV miejsce

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie 19 listopada 2013 roku został zorganizowany turniej tenisa stołowego chłopców o tytuł mistrza szkoły.

Do turnieju zgłosiło się 17 osób, po losowaniu zostały utworzone cztery grupy z których do finału awansowało po dwóch zawodników. W grupach, jak również w finale, chłopcy grali systemem "każdy z każdym". Do finału zakwalifikowali się: Bartoszek Kamil (1 Tei), Bednik Łukasz (3 Tteb), Żmuda Dawid (1 Ttm), Nowak Damian (1 Tekb), Lemiesz Sebastian (2 s), Dąbek Adam (1 Tei), Kamiński Szymon (1 s) i Suszkowski Szymon (1 Ttm).

W finale pierwsze miejsce i tytuł mistrza szkoły wywalczył Bartoszek Kamil, drugie miejsce Kamiński Szymon, a trzecie miejsce Nowak Damian.

Turniej zorganizował mgr Robert Gruszka.