Rok szkolny 2012/2013

tenis

Turniej tenisa stołowego

Autor: M.Walacik i R.Gruszka  Data: Piątek, 4 stycznia 2013

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie dniu 2 stycznia 2013 roku został zorganizowany turniej tenisa stołowego o tytuł mistrza szkoły.

Do turnieju zgłosiło się 12 chłopców, po losowaniu zostały utworzone trzy grupy z których do finału awansowało po dwóch zawodników. W grupach, jak również w finale, chłopcy grali systemem "każdy z każdym". Do finału zakwalifikowali się: Dawid Namyślak z klasy 1 Tei, Marek Drapierski z klasy 3 Ttb, Wojciech Świeściak z klasy 1 Tei, Przemysław Olek z klasy 2 Tt, Łukasz Bednik z klasy 2 Tt i Marcin Dzioba z klasy 1 Ttm.

W finale pierwsze miejsce i tytuł mistrza szkoły wywalczył Wojciech Świeściak, drugie miejsce Marcin Dzioba a trzecie miejsce Marek Drapiewski. Turniej zorganizował mgr Robert Gruszka.

Do turnieju przystąpiło 17 dziewcząt. Rozgrywki odbywały się w czterech grupach systemem "każdy z każdym" do trzech wygranych setów. Zgłosiły się: Bezen Wioleta (I s), Piechota Kinga (I s), Patykiewicz Angelika (IV Th), Raszewska Paulina (IV Th), Olej Wioleta (III Tek), Wojnarowska Agnieszka (III Tek), Dudek Dominika (III Tek), Cyga Małgorzata (II d), Siemieniak Andżelika (II d), Różańska Beata (I Thho), Olbrych Magdalena (I Thho), Stępień Daria (I Thho), Kamińska Dagmara (I Thho), Woźna Marta (I Thho), Moska Anna (I Thho), Górecka Monika (I Thho) i  Karsznia Klaudia (II Tmho).