Rok szkolny 2010/2011

tenis

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

Autor: M.Walacik i R.Gruszka  Data: Wtorek, 4 stycznia 2011

W dniu 15 grudnia 2010 roku odbyły się mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt.

W mistrzostwach brało udział 11 dziewcząt: Oleś Żaneta(1 Tho), Zimoch Aldona(1 Tho), Karbowska Dorota (1 Tho), Wojnarowska Agnieszka (1 Tek), Wojnarowska Paulina (1 Tek), Biskubska Marta (2 LPzi), Dąbrowska Agnieszka (3 LPzi), Gasztych Sylwia (3 Teb), Sztucka Paulina (3 Teb), Różańska Ewa (4 Tek), Kowalczyk Ewelina (1 Th).

Dziewczęta podzielone były na trzy grupy. W grupach mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Z grupy wychodziły dwie osoby. Do gry finałowej zakwalifikowało się 6 dziewcząt.

VI miejsce - Zimoch Aldona

Turniej zorganizowała mgr Małgorzata Walacik.

Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie 15 grudnia 2010 roku został zorganizowany turniej tenisa stołowego chłopców o tytuł mistrza szkoły.

Do turnieju zgłosiło się 33 osoby, po losowaniu zostało utworzonych sześć grup z których do finału awansowało po jednym zawodniku. W grupach, jak również w finale, chłopcy grali systemem "każdy z każdym". Do finału zakwalifikowali się: Karsznia Kamil z klasy 2 Tmb, Pawlak Piotr z klasy 2 w, Panek Łukasz z klasy 2 w, Mania Artur z klasy 4 Teb, Madziński Sebastian z klasy 4 Teb i Cygan Mateusz z klasy 3 Teb.

tenis

W finale pierwsze miejsce i tytuł mistrza szkoły wywalczył Sebastian Madziński, drugie miejsce Kamil Karsznia, a trzecie miejsce Piotr Pawlak.

Turniej zorganizował mgr Robert Gruszka.