Rok szkolny 2010/2011

siatkowa

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej

Autor: S.Stojecki  Data: Piątek, 25 marca 2011

W dniu 24 marca 2011 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej w ramach kalendarza rozgrywek szkół średnich "Licealiada". Organizatorami zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, który ufundował nagrody. W rozgrywkach wzięły udział drużyny z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie i Zespołu Szkół Rolniczych w Lututowie. W ostatniej chwili z rozgrywek wycofała się drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie.

siatkowa

Po zaciętej walce wygrała drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie pokonując drużynę z Lututowa 3:0. Mecz był wyrównany przez pierwsze dwa sety z końcówką dla Staszica 25:18 i 25:20. To w trzecim secie drużyna Staszica pokazała prawdziwy pazur pokonując rywala do 10.

Drużyna z Wieruszowa awansowała do rozgrywek rejonowych, które odbędą się 1 kwietnia w Wieluniu o godzinie 10:00. Rozgrywki będą się odbywać w dwóch grupach, a najlepsi z grup będą walczyć o udział w finale wojewódzkim.

siatkowa

Sędziami zawodów byli mgr Robert Gruszka i mgr Jarosław Urbaniak. Pamiątkowy puchar za pierwsze miejsce i dyplomy wręczyła pani wicedyrektor mgr Alina Kijak i Prezes PSZS pan mgr Jarosław Urbaniak.

Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura