Rok szkolny 2009/2010

tenis

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Autor: M.Walacik  Data: Czwartek, 29 października 2009

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie 26 października 2009 roku został zorganizowany turniej tenisa stołowego chłopców i dziewcząt o tytuł mistrza szkoły.

Do turnieju chłopców zgłosiło się 29 osób, po losowaniu zostało utworzonych sześć grup z których do finału awansowało po jednym zawodniku. W grupach, jak również w finale, chłopcy grali systemem "każdy z każdym". Do finału zakwalifikowali się: Piotr Pawlak z klasy 1 w, Sebastian Madziński z klasy 3 Teb, Adrian Strzyk z klasy 2 LPzi, Rafał Kasędra z klasy 1 w, Konrad Białek z klasy 3 Th i Wojciech Piętak z klasy 2 Tt.

W finale pierwsze miejsce i tytuł mistrza szkoły wywalczył Adrian Starzyk, drugie miejsce Piotr Pawlak, a trzecie miejsce Sebastian Madziński.

Turniej zorganizował mgr Robert Gruszka.

Do turnieju dziewcząt złosiło się 6 osób, po losowaniu zostały utworzone dwie grupy, z których do finału awansowały po dwie zawodniczki. W grupach jak również w finale, dziewczęta grały systemem "każdy z każdym" do trzech wygranych setów. Do finału zkwalifikowały się: Dąbrowska Agnieszka z klasy 2 LPzi, Karbowska Marzena z klasy 2 Thm, Zgoda Kamila z klasy 2 LPzi i Biskupska Marta z klasy 1 LPzi

W finale pierwsze miejsce i tytuł mistrza szkoly wywalczyła Karbowska Marzena, drugie miejsce Dąbrowska Agnieszka, a trzecie miejsce Biskupska Marta.

Turniej zorganizowała mgr Małgorzata Walacik.

Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura Miniatura