Rok szkolny 2008/2009

tenis

Sukces młodzieży OHP z Wieruszowa

Autor: B.Nawrocki  Data: Czwartek, 19 marca 2009

W dniu 4 marca 2009 roku w Piotrkowie Trybunalskim odbył się II Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Młodzieży OHP o Puchar Przewodniczącego Sejmiku Województwa Łódzkiego.

tenis

W turnieju brały udział 4-osobowe drużyny - dziewcząt i chłopców, reprezentujące 7 jednostek organizacyjnych OHP z województwa łódzkiego. Hufiec Pracy z Wieruszowa reprezentowali uczniowie: Agnieszka Lange, Angelika Malik, Bartłomiej Smorawski i Sebastian Smorawski.

tenis

Turniej zakończył się dużym sukcesem naszej młodzieży. I miejsce indywidualne w kategorii chłopców zdobył Sebastian Smorawski, a jego młodszy brat Bartek zajął II miejsce. Drużyna chłopców zajęła również I miejsce w kategorii zespołowej. Dziewczęta wywalczyły III miejsce zespołowo.

Był to już drugi (po wygranej w 2008 roku) tak wielki sukces reprezentacji wieruszowskiego hufca w Turnieju Tenisa Stołowego. Ideą turnieju była integracja młodzieży, propagowanie sportu i zdrowego stylu życia, a celem głównym wyłonienie najlepszego zawodnika i zawodniczki OHP Województwa Łódzkiego. Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem, stał na wysokim poziomie, a zawody przebiegły w atmosferze rywalizacji i gry Fair-Play.