Rok szkolny 2007/2008

OHP

OHP na sportowo

Autor: D.Urbaś  Data: Piątek, 28 marca 2008

W dniu 5 marca 2008 roku w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Młodzieży OHP. Hufiec OHP Wieruszów reprezentowali następujący uczniowie naszej szkoły: Renata Kacyna, Anna Nowicka, Bartłomiej Smorawski oraz Sebastian Smorawski. W klasyfikacji końcowej Bartłomiej Smorawski zajął indywidualnie I miejsce. Hufiec OHP Wieruszów zajął także I miejsce w kategorii zespołowej. Dziewczęta zajęły III miejsce w kategorii zespołowej.

W dniu 18 marca 2008 roku w Łodzi odbył się Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej drużyn OHP. Drużyna Hufca OHP Wieruszów zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do Mistrzostw Polski drużyn OHP. Mistrzostwa Polski odbędą się w Szczecinie w dniach 18-20 kwietnia. W skład drużyny wchodzą: