poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Zostań vlogerem i marketingowcem … i zdobądź nagrody!Zostań  vlogerem i marketingowcem … i zdobądź nagrody!

Wieruszowski Dom Kultury zaprasza!

Vlogi stały się w ostatnich latach chętnie wykorzystywanym sposobem na wyrażanie siebie, swoich emocji, pomysłów, hobby. Dla najlepszych to również praca przynosząca dochody. Vlogerzy podpisują programy partnerskie z firmami, zobowiązują się do regularnego nagrywania i udostępniania filmów. Występują w charakterze celebrytów, wytyczają trendy, są influencerami. Najchętniej (według subskrybcji) oglądanymi vlogerami na polskim TouTube są: Zuzanna Borucka, Red Lipstick Monster, kanał Krzysztofa Gonciarza, Deynn&Majewski, AbstachujeTV czy goszcząca w Wieruszowie grupa filmowa G.F. Darwin.

Mając świadomość, że internet dla wielu stanowi główne źródło rozrywki, Wieruszowski Dom Kultury zaprasza do vlogowania!!! Najlepszy film zdobędzie nagrodę pieniężna! Jeśli jesteś dobrym vlogerem i marketingowcem, masz szansę na zdobycie aż dwóch nagród! Jeden uczestnik może nakręcić vlogi w dwóch kategoriach. Nie stawiamy żadnych ograniczeń.

CZYM JEST VLOG? To blog złożony z zapisów wideo, najczęściej krótkich filmików, w których autor wypowiada się na aktualne tematy lub opowiada o wydarzeniach ze swojego życia.
KONKURS NAKRĘĆ VLOG to mały lokalny eksperyment wolności wypowiedzi, interpretacji rzuconych tematów, zabawy, dystansu, wygłupów, a może sztuki? Czekamy na filmy, które zaskoczą treścią i jednocześnie będą opisem świata z Waszej perspektywy. Vlog może być zaproszeniem do refleksji lub zwariowaną interpretacją żartobliwych tematów, debatą, czy jakimiś światami równoległymi, które nikomu, oprócz Was, w głowie się nie mieszczą. Vlog może być tym, co sobie wymyślicie! Pokażcie siebie!
Dla luźnej interpretacji tematów mamy małe utrudnienie: tłem video – rozważań ma być miejsce, w którym żyjecie – Gmina i miasto Wieruszów.

Regulamin konkursu filmowego „Nakręć vlog” (pdf)