poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Wiosenna pomoc dla psiaków!Wiosenna pomoc dla psiaków!

Wychowawczynie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie: Monika Hejman, Katarzyna Joniak, Izabela Moska wraz z uczniami swoich klas – zwracają się do całej społeczności szkoły oraz do wszystkich wrażliwych i kochających zwierzaki  mieszkańców powiatu wieruszowskiego- o pomoc w pozyskaniu suchej karmy dla zwierząt z mieleszyńskiego gospodarstwa.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu możemy nieść pomoc zwierzętom, spełniając ich podstawowe potrzeby, zapewniając im pożywienie, poprawiając warunki życia.

Zbiórka odbędzie się w dniach:  20 do 31 marca 2017 roku.

Karmę dostarczamy do gabinetu  pedagoga szkolnego Danuty Urbaś (pomieszczenie na parterze szkoły, na przeciwko sekretariatu).

Za wszelką pomoc – z góry serdecznie dziękujemy!