poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Prezenty dla Rodzinnych Domów DzieckaPrezenty dla Rodzinnych Domów Dziecka

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Czas zadumy, radości, wspólnych spotkań i obdarowywania drugiej osoby prezentami. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole w dniach 5 i 7 grudnia 2016 roku zostały zebrane  pieniądze dla Rodzinnych Domów Dziecka w Lubczynie i Sokolnikach. W czwartek 22 grudnia w przedświątecznej atmosferze otrzymane słodycze od Cechu Rzemiosł Różnych oraz zebrane pieniądze zostały przekazane opiekunom Rodzinnych Domów Dziecka wraz z najserdeczniejszymi życzeniami zdrowia, radości oraz wielu sukcesów w opiece nad sporą grupką dzieciaków.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom.


Skip to content