poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Praktyki w Bolonii rozpoczętePraktyki w Bolonii rozpoczęte

20 stycznia kolejnych 30 uczniów naszej szkoły rozpoczęło praktyki zagraniczne w Bolonii (Włochy) w ramach realizowanego projektu „Praktyki europejskie dla ZSP Wieruszów” współfinansowanego ze środków programu Unii Europejskiej Erasmus+.  Tym razem w wjeździe biorą udział uczniowie klas trzecich technikum informatycznego, mechanicznego, mechatronicznego i uczennice technikum ekonomicznego. Opiekę nad grupą sprawuje wicedyrektor szkoły Małgorzata Karkoszka i pedagog Danuta Urbaś. Najbliższe 3,5 tygodnia to czas nowych doświadczeń nie tylko zawodowych ale przede wszystkim życiowych. Nauka samodzielności i dorosłości. Wyjazd rozpoczął się „z głową w chmurach” na pokładzie samolotu trasy Wrocław – Bolonia.

logo


Skip to content