poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Podsumowanie pierwszego semestru 2020/2021



Podsumowanie pierwszego semestru 2020/2021

Podsumowujemy pierwszy semestr roku szkolnego 2020/2021. Jest nam bardzo miło wymienić listę 52 uczennic i uczniów, które/którzy uzyskały/uzyskali najlepsze wyniki nauczania, a także listę wyróżnionych za osiągniecia sportowe. Gratulujemy Wszystkim wymienionym i dziękujemy całej społeczności szkolnej za przepracowany semestr.

Dane w kolejności:  średnia ocen, imię i nazwisko ucznia, klasa, zachowanie;
 5,42    Mieszała Natalia Barbara 4Teh wzorowe
 5,16     Baberowska Agnieszka 1Teh wzorowe
 5,14     Kaleta Kacper 2Ttp wzorowe
 5,10     Czukiewska Natalia 4Teh wzorowe
 5,06     Łuszkiewicz Damian 4Tl wzorowe
 5,05    Czarnul Mirosława 2Teg wzorowe
 5,00    Juszczak Filip 4Ti wzorowe
 5,00    Kozłowska Delfina 2Teg wzorowe
 4,98    Kukuła Maria 4Tl wzorowe
 4,98    Pawlak Weronika 3Teo wzorowe
 4,97    Kowalczyk Szymon 2rg bardzo dobre
 4,96    Kubacka Julia 3Teo wzorowe
 4,95    Michalska Julia 2Teg wzorowe
 4,94    Ciupek Paweł 2Tip wzorowe
 4,94    Żłobiński Jakub 2Tig wzorowe
 4,90    Dąbrowska Zuzanna 2Teg wzorowe
 4,89    Wróbel Oskar 2Ttg wzorowe
 4,88    Bylicki Jakub 1Ti2 wzorowe
 4,87    Drapiewski Norbert 2Tip wzorowe
 4,87    Siejak Julia 2Tbg wzorowe
 4,86    Romanowska Magdalena 1Ti2 wzorowe
 4,84    Ceglarek Olaf Tomasz 2Tip wzorowe
 4,83    Rosiński Bartłomiej 2Ttp wzorowe
 4,82    Jasyk Kamil 2Tig wzorowe
 4,81    Kołodziej Patrycja 2Tep wzorowe
 4,81    Sztukowska Natalia 3Ttb wzorowe
 4,80   Goleń Paula 2Teg wzorowe
 4,76    Helbik Michał 2Tig wzorowe
 4,74    Franczak Robert 2Tig wzorowe
 4,73    Jaroch Martyna 2Tbg wzorowe
 4,71    Grzesiuk Mateusz 2Tlg bardzo dobre
 4,69   Głowiak Marlena 3Teo wzorowe
 4,69   Olszowiak Małgorzata 3d wzorowe
 4,69   Szczepańska Wiktoria 1Ttb wzorowe
 4,68   Nalepa Emilia 1Te bardzo dobre
 4,65   Sztucka Zuzanna 2Teg Bardzo dobre
 4,63   Mazurek Bartosz 1Ti2 bardzo dobre
 4,61   Trzeciak Sergiusz 3Ti wzorowe
 4,59   Sopel Hubert 3Tl wzorowe
 4,58   Moś Julia 2dg wzorowe
 4,58   Prymas Kinga 2Tbg bardzo dobre
 4,58   Zgadzaj Patrycja 1Te bardzo dobre
 4,57   Łuźniak Artur 2Tip wzorowe
 4,56   Lepka Maciej 2Tig wzorowe
 4,56   Oszczęda Jakub 1Ti2 bardzo dobre
 4,55   Dulska Martyna 2Tlp wzorowe
 4,53   Nowak Dominik 2Tig wzorowe
 4,52   Cichosz Paulina 3Teo wzorowe
 4,52   Gwiazdowski Aleksander 2Tig wzorowe
 4,51   Chwiołka Mikołaj 2Tig wzorowe
 4,51   Góral Daria 2Tbp wzorowe
 4,50   Domagała Julia 1Tl wzorowe.
Wymienione osoby otrzymały stypendium powiatowe.
Stypendium wyróżnieni zostali także uczniowie za osiągnięcia sportowe:
Jaśniak Roksana – klasa II Tbg,
Redlicki Paweł – klasa I Tl,
Sopel Hubert – klasa III Tl,
Szczepaniak Jakub – klasa II Tig,
Sroka Jakub – klasa IS,
Betina Kozłowska – klasa II Tlp.

Gratulacje !

obrazek:

https://pl.freepik.com/premium-wektory/duza-grupa-ludzi-w-postaci-znaku-jak-sukces-ikona_10971203.htm