poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Okaż serce – akcja wspierająca rodzinę z ChróścinaOkaż serce – akcja wspierająca rodzinę z Chróścina

Zbliżają się wyjątkowe Święta, które każdy z nas spędzi w zaciszu domowego ogniska, pod wspólnym dachem. Niestety zrządzenia losu bywają bardzo tragiczne. Nasz powiat obiegła smutna informacja o tragedii Rodziny z Chróścina, która straciła swój nowy, przytulny  dom – z powodu wybuchu butli  z gazem. Trudno wyobrazić nam sobie jak wyglądać będą Ich Święta Bożego Narodzenia. Zapewne wesprą Ich najbliżsi, sąsiedzi.

Cieszy nas, że uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie  natychmiast podjęły decyzję o zbiórce pieniędzy, które choć w pewnym stopniu wspomogły by Rodzinę w okresie świątecznym. Niech będzie to nasz wspólny, szkolny dar  serca.

OKAŻ SERCE! To chyba bardzo trafne hasło tej akcji.

Odbędzie się ona w „Staszicu” 13 i 15 grudnia 2016 roku.

Pomagaliśmy już ludziom, którzy stracili dom w pożarze, cały czas wspieramy chore dzieci, prowadzimy akcje wspierające dokarmianie zwierzaków .

Także akcja „OKAŻ SERCE” da nam poczucie dobrze spełnionego odruchu serca i obowiązku wobec potrzebujących.
Zapraszamy do udziału!