poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Nowy sprzęt w naszej pracowni mechatronicznej!Nowy sprzęt w naszej pracowni mechatronicznej!

Z przyjemnością informujemy, iż naszą pracownia mechatroniczna wzbogaciła się o nowy sprzęt, który będziemy mogli wykorzystywać na praktycznych zajęciach w technikum mechatronicznym. Nowe urządzenia pozwolą naszym Uczniom budować ciekawe układy elektryczne, tym samym sprawią, że zajęcia staną się bardziej inspirujące i efektywne.

Nowe pomoce dydaktyczne zostały naszej szkole przekazane bezpłatnie przez firmę Relpol S.A. – jednego z liderów na polskim rynku w produkcji przekaźników znajdujących swe zastosowanie w obszarach: automatyki przemysłowej i energetycznej, energoelektroniki, elektroniki przemysłowej i użytkowej, telekomunikacji, AGD i innych.

W imieniu całej społeczności Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie składamy serdeczne podziękowania na ręce Działu Marketingu firmy Relpol S.A. za bezpłatne wzbogacenie naszej bazy dydaktycznej.


Skip to content