poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Las Vierushow – 6 grudnia 2018! Zapraszamy do zabawy!Las Vierushow – 6 grudnia 2018! Zapraszamy do zabawy!

Zapraszamy klasy do zabawy w ramach konkursu mikołajkowego.

Znając Waszą pomysłowość, często bardzo “odjazdowe”  poczucie humoru, będzie to świetna forma pokazania, że jesteście “wystrzałową klasą”. Jeśli jesteście  gotowi do działania, zgłoście swoją chęć udziału – do wicedyrektor Małgorzaty Karkoszki.   Mamy nadzieję, że będzie to dla Was świetna, spontaniczna zabawa. Czekamy na zgłoszenia.

A oto kilka słów o konkursie.
Wieruszowski Dom Kultury zaprasza do udziału w konkursie:

“Mamy dla uczniów fajny konkurs ! Niech stworzą na 6 grudnia w rynku Las Vierushow, czyli  instalacje ze światełek choinkowych. Każdy w domu ma lampki i światełka. Jeśli klasa się zgra i każdy przyniesie po jednym komplecie światełek, można za ich pomocą stworzyć całkiem ciekawą bryłę świetlną. Światełka po rozstrzygnięciu konkursu są do odzyskania, chyba że klasa zadecyduje „ pożyczyć „  instalacje na lodowisko.
Jak ma wyglądać  konstrukcja? Zostawiamy uczniom wolny wybór! Można oplatać samochody, traktory, czyli wymyślone przez kreatywnych uczniów  instalacje! Gotowe elementy użyć tak, aby stanowiły widowiskową całość! Liczymy na efekt WOW.
Chcemy oświetlić ten  wyjątkowy dzień Mikołajkowy na rynku!
Niech uczniowie przemyślą swoje prace, niech popróbują w szkole jak ma wyglądać, aby już gotowy projekt stanął 6 grudnia w rynku.
Nagrodę zdobywa cała klasa !
Główna wygrana to wspólne wyjście do kina na wybrany przez uczniów seans!
Jeśli kasa zdecyduje się „ pożyczyć „ swoją pracę na lodowisko, mają wstęp wolny na wybrane godziny!
Ważne jest wcześniejsze zgłoszenie prac, chcemy poinformować prasę o wystawie.
Niech Wieruszów zobaczy Las Vierushow.
Niech zabłyśnie!”

Regulamin konkursu Las Vierushow (pdf)


Skip to content