poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Ekologia po angielsku – wykorzystanie metody projektuEkologia po angielsku – wykorzystanie metody projektu

Wraz z rozpoczynającą się wiosną uczniowie klas 1Ti2, 1Te oraz 1Teh pragną pochwalić się swoimi projektami zawierającymi cenne porady jak dbać o nasze środowisko. Zachęcam do obejrzenia plakatów oraz prezentacji wykonanych przez uczniów.

Prezentacja – Krzysztof Cieplik kl. 1Ti2 (odp)

Prezentacja – Magdalena Romanowska kl. 1Ti2 (odp)

Patrycja Zgadzaj kl. 1Te

 

Patrycja Tomiczek kl. 1Te

 

Otylia Kowal kl. 1Te

 

Julia Walorczyk kl. 1Teh

 

Jagoda Ochocka kl. 1Te

 

Gabriela Ostopinko kl. 1Te

 

Emilia Błażejewska kl. 1Teh

 

Amelia Moga kl. 1Te

 

Agnieszka Baberowska kl.1Teh

Dziękuję uczniom, że zechcieli podzielić się swoimi zdolnościami (nie tylko językowymi, ale także artystycznymi). Mam nadzieję, że metoda projektu okazała się dla Was interesująca. A ja mogę śmiało zacytować „dziś odniosłam sukces bo mój uczeń odniósł sukces”.