poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Dwie akcje honorowego krwiodawstwa w październikuDwie akcje honorowego krwiodawstwa w październiku

W dniach:

6 października (piątek, godz. 8.00-10.00)

i 19 października 2017  (czwartek, godz. 9.00-11.30)

odbędzie się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Wieruszowie – Akcja Honorowego oddawania krwi. Postaraj się, aby przez czas, który pozostał do tego dnia – nie zachorować, nie przeziębić się.

Zapraszamy wszystkich pełnoletnich uczniów szkoły do oddania krwi! Zapraszamy także pozostałych mieszkańców naszego powiatu do skorzystania z tej możliwości. Będzie nam miło Państwa gościć w murach naszej szkoły.

Akcja jak zawsze w godzinach dopołudniowych, w sali na parterze, tuż przy głównym wejściu do szkoły.
Zaznacz jedną z dat w swoim terminarzu.

Pod tym linkiem znajduje się informacja, kto nie może oddać krwi:

http://www.darkrwi.info.pl/portal/pokaz/7/kto-nie-moze-oddac-krwi.html


Skip to content