poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Anonimowi Narkomani „Grupa Na Czysto” Kępno – Mianowice – ważne, przeczytaj!Anonimowi Narkomani „Grupa Na Czysto” Kępno – Mianowice – ważne, przeczytaj!

Masz problem z narkotykami? Możemy pomóc!

„Aby żaden uzależniony szukający zdrowienia nie musiał umrzeć, nie mając szansy znalezienia nowej drogi życia.”

„Nie interesuje nas, jakie narkotyki i jak dużo ich zażywałeś, jakie miałeś powiązania, co robiłeś w przeszłości, jaki posiadasz majątek. Interesuje nas tylko to, co zamierzasz zrobić ze swoim problemem i jak my możemy ci w tym pomóc.”

„Może to nie być takie proste. Przez cały czas, gdy braliśmy, mówiliśmy sobie: „W każdej chwili mogę przestać”. Nawet jeżeli na początku rzeczywiście tak było, teraz jest inaczej. Narkotyki nami manipulowały. Żyliśmy po to, by brać, braliśmy po to, by żyć. W uproszczeniu, uzależniony to osoba, której życiem rządzą narkotyki.

Być może przyznajesz, że masz problem z narkotykami, ale nie uważasz się za uzależnionego. Każdy z nas miał z góry wyrobione zdanie na temat tego, kto to jest uzależniony. Gdy już zacząłeś podejmować pozytywne działania, bycie uzależnionym nie jest niczym wstydliwym. Jeżeli utożsamiasz się z naszymi problemami, możesz też utożsamić się z naszym sposobem na ich rozwiązanie.
Poniższe pytania ułożyli uzależnieni, powracający do zdrowia w NA. Jeżeli masz wątpliwości czy jesteś uzależniony, czy nie, przeczytaj je i postaraj się odpowiedzieć tak uczciwie, jak tylko potrafisz:
https://www.anonimowinarkomani.org/czy-jestem-uzalezniony/

Do współpracy zaprasza   www.anonimowinarkomani.org,
spotkania – mitingi Kępno- Grupa NA Czysto, Mianowice 3d, poniedziałek 19.30 – 20.30.


Skip to content