poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Abiturienci, nauczyciele, rodzice – z wyjątkowymi emocjami kończymy cztery lata nauki



Abiturienci, nauczyciele, rodzice – z wyjątkowymi emocjami kończymy cztery lata nauki

Z powodu pandemii koronawirusa nie dało się  przeprowadzić tradycyjnego zakończenia roku szkolnego dla klas czwartych. To zakończenie  było bardzo specyficzne…bo zdalne. Dziś abiturienci, nauczyciele, rodzice –  są trochę spokojniejsi, znając już konkretną datę egzaminów. Ten rok szkolny, jak i jego zakończenie na pewno zapamiętamy na długo ze względu na dodatkową porcję emocji związanych z wyczekiwaniem na informacje: co i jak z naszym egzaminem dojrzałości?
Podziękowania sobie wzajemnie „twarzą w twarz” – chyba wszystkim nam brakowało. Będzie ku temu sposobność podczas egzaminów maturalnych.
Oto podsumowanie czteroletniej pracy i wyróżnienie najbardziej aktywnych i pracowitych uczniów, a wszystkim bez wyjątku życzymy tradycyjnego „połamania piór” na egzaminie i wszelkiej pomyślności w Waszym dorosłym już życiu.  W załączeniu –  fotografie z pierwszego dnia Waszego pobytu w naszej szkole.
Uczniowie, którzy otrzymali Nagrody Starosty Powiatu Wieruszowskiego ( nagrody rzeczowe wartości do 700 złotych dla każdego ucznia):
1.Brząkała Michał –  zachowanie wzorowe, średnia ocen z przedmiotów : 5,80
2. Nakonieczny Piotr – średnia ocen – 5,55 i wzorowe zachowanie (udział w odbywających się cyklicznie konkursach translatorskich z j. angielskiego i konkursach przedmiotowych)
3. Mieszała Małgorzata – średnia ocen – 5,12, zachowanie wzorowe.
Wychowawcy klas i dyrektor szkoły wyróżnili następujących uczniów:
Klasa IV Technikum Handlowo- Logistyczne – wychowawczyni Wiesława Ochota:
1.Fiołka Wiktoria średnia 5,07 wzorowe zachowanie (udział w odbywających się cyklicznie konkursach translatorskich z j. angielskiego i konkursach przedmiotowych)
2. Staroń Sandra średnia 4,58 wzorowe zachowanie ( praca na rzecz szkoły i środowiska, poczet sztandarowy, dobre i bdb. wyniki w nauce)
3. Juszczak Sebastian ( praca na rzecz szkoły i środowiska, poczet sztandarowy i udział w częściach artystycznych)
4. Melkowska Monika ( praca na rzecz szkoły i środowiska, praca w samorządzie szkolnym i udział w częściach artystycznych)
5. Prymas Dominik ( praca na rzecz szkoły i środowiska lokalnego, organizacja akcji charytatywnych, dobre i bdb. wyniki w nauce)
6. Głowiak Paulina ( praca na rzecz szkoły i środowiska lokalnego, organizacja akcji charytatywnych, aktywna praca na rzecz klasy)
7. Gmerek Patrycja ( praca na rzecz szkoły i środowiska lokalnego, organizacja akcji charytatywnych, aktywna praca na rzecz klasy)
8. Kubiak Weronika ( praca na rzecz szkoły i środowiska, organizacja akcji charytatywnych, aktywna praca na rzecz klasy)
Klasa IV  Technikum Ekonomiczno-Hotelarskie – wychowawca Krzysztof Gałęza:
1. Kusiak Daria 5,12 zachowanie wzorowe
2. Gołdyn Anna 5,06 zachowanie wzorowe
3. Musialska Patrycja 4,91 zachowanie wzorowe
4. Wyrwas Sylwia 4,76 zachowanie wzorowe
5.Kowalińska Marta 4,67 zachowanie wzorowe
6.Jędrysiak Anna 4,64 zachowanie b. dobre
7.Marta Kowalińska – za funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, udział w częściach artystycznych akademii i uroczystościach szkolnych, wolontariat
8.Grzegorz Różański– udział w częściach artystycznych akademii i uroczystościach szkolnych.
Klasa  IV Technikum Logistyczne – wychowawczyni Izabela Moska:
1. Moska Natalia, zachowanie wzorowe, średnia ocen z przedmiotów: 5,07
2.Bartnik Nadia za pomoc w organizacji zawodów sportowych
3. Śpigiel Justyna za pomoc w organizacji zawodów sportowych
Klasa IV Technikum Informatyczno-Budowlane – wychowawczyni Agnieszka Mazurowska:
1.Mikołaj Magaj – śr.4,79 i wzorowe zachowanie ( + zawody sportowe)
2.Dariusz Kaczmarek – śr.4,67 i wzorowe zachowanie
3.Maciej Hoffmann – śr.4,52 i wzorowe zachowanie
4.Kacper Bartodziejski (praca na rzecz szkoły, klasy i środowiska lokalnego)
5.Jakub Jaśniak ( praca na rzecz środowiska, szkoły i udział w częściach artystycznych)
6.Weronika Malik ( praca na rzecz szkoły i środowiska, poczet sztandarowy, dobre i bdb. wyniki w nauce)
7.Piotr Mazurowski ( praca na rzecz klasy i środowiska lokalnego, udział w częściach artystycznych)
8. Adrian Michalski ( udział w częściach artystycznych )
9.Szymon Musiał ( udział w częściach artystycznych, praca na rzecz środowiska lokalnego)
10.Hubert Owczarski ( praca na rzecz Samorządu Szkolnego, poczet sztandarowy, udział w częściach artystycznych)
11.Mateusz Hojeński (udział w zawodach sportowych)
12.Tomasz Kuś (udział w zawodach sportowych)
13.Paweł Pacer (udział w zawodach sportowych)